Карта вин

Шампанське та ігристі вина
Вихід грн
Дом Періньйон (Франція) Біле сухе.
(Чуттєвий і стійкий смак буде благородно розвиватися протягом десятиліть. Ніжний аромат фруктів і ягід, особливо виражений тонами стиглих персиків і груш, злегка відтінений цитрусовими і мигдалем. До столу Дом Періньйон можна подавати в поєднанні з соковитими фруктами, мяким або твердим сиром, бутербродами з червоною ікрою)
750 9 950
Вев Кліко Понсардан брют (Франція) Cухе.
(Вино з інтенсивним ароматом з фруктовими і здобними нотками. Смак відрізняє бездоганна гармонія, чудова свіжість і збалансована фруктова структура)
750 4 455
Моет енд Шандон Брют Імперіал (Франція) Сухе
(Благородне, гармонійне, блідо-жовтого кольору з зеленуватими відблисками шампанське з фруктовим смаком і квітковим ароматом з нотками бриоши, липи і винограду.Воно чудово підходить до страв з морепродуктів, білої риби, складних салатів, білого м’яса у вареному або смаженому вигляді під легким соусом . Вдало поєднується зі свіжим козячим сиром, сиром брі, з овочами і соковитими фруктами.)
750 3 950
Андре Гуашо Блан де Блан (Франція) Біле сухе
(Шардоне, Коломбар і Уні блан. Свіже ігристе вино світло-золотистого кольору з яскравим збалансованими ароматами фруктів і ягід.Витончене ігристе вино з яскравими, весняними, але збалансованими ароматами фруктів і ягід, прекрасний блідо-золотистий колір, витончений смак. Це ігристе вино рекомендується як освіжаючий аперитив.)
750 1 150
Андре Гуашо Кюве Престіж Розе (Франція) Рожеве сухе
(Витончене ігристе вино з яскравими, весняними, але збалансованими ароматами фруктів і ягід. Вину притаманний прекрасний блідо-золотистий колір, витончений смак і надзвичайно тонкий букет. Це ігристе вино рекомендується як освіжаючий аперитив або як основа для класичного коктейлю Кір Рояль.)
750 1 150
Канті Асті (Італія) Напівсолодке. Біле ігристе напівсухе вино
(Виготовляється з добірного винограду Москато. Легке, ігристе, з золотистими відтінками кольору. Свіжий фруктовий аромат з карамельними і ванільними відтінками. Делікатний солодкуватий смак.)
750 999
Канті Просекко (Італія) Біле сухе
(Біле ігристе вино з винограду сорту Просекко. Дуже світле вино з гарним мусом, свіже легке з приємним фруктовим ароматом.)
750 999
Мартіні (Італія)
(Вино виноградне, ігристе з винограду сортів Шардоне, Совиньон, Просекко, Італійський Рислінг з характерним довершеним смаком та приємним фруктовим ароматом.)
750 650
Мартіні розе (Італія) Рожеве напівсухе
(Вино виноградне ігристе з сортів винограду Мускат, Мальвазія, Брачетто.)
750 650
Мартіні Асті (Італія) Біле, солодке
(Вишукане ігристе вино з неповторним фруктовим смаком. Для виготовлення цього надзвичайного вина використовується найкращий виноград сорту Москато Біанко)
750 650
Базалеті (Грузія) Біле, сухе
(вишукане ігристе вино з сорту винограду Ркацителі, світло-золотистого кольору з зеленуватими відтінками відрізняється гармонійним смаком з квітковими тонами та ніжною приємною прохолодою)
750 550
Базалеті (Грузія) Біле, напівсолодке
(насичене ігристе вино з сорту винограду Ркацителі, світло-золотистого кольору з зеленуватими відтінками відрізняється приємнаю солодкістю та легким ароматом гірських квітів.)
750 550
Базалеті (Грузія) Червоне напівсолодке
(вишукане ігристе вино із сорту Сапераві, насиченого рубінового кольору з повним букетом з тонами чорносливу і сушеної вишні)
750 550
Крим. Артемівське (Україна). Витримане ігристе сухе.
(Вишукане вино, для справжніх цінителів ігристого. Ніжне на смак з ледве помітним квітковим ароматом, приємного світло-соломяного коліру. Склад, елітні сорта Піно, Шардоне, Рислінг, Аліготе. Витримане в цій пляшці в артемівських гіпсових штольнях на глибині 72метра не менше трьох років.)
750 200
Крим. Артемівське (Україна). Ігристе витримане червоне напівсолодке.
(Вишукане ігристе червоне витримане напівсолодке вино глибокого темно-рубінового коліру з розвинутим букетом та легким присмаком чорнослива. Вино виробляеться з елітних сортів винограду Каберне, Мерло, Сапераві. Витримано в цій пляшці в Артемівських гіпсових штольнях на глибині 72метра не менш одного року.)
750 235
Крим. Артемівське (Україна) Біле ігристе витримане напівсолодке
(Популярне біле витримане напівсолодке ігристе вино світло солом’яного коліру із золотавим відтінком, тонким розвинутим букетом та мяким освіжаючим гармонійним смаком. Вино виробляється з елітних сортів винограду Шардоне, Рислінг, Аліготе. Витримано в цій пляшці в Артемівських гіпсових штольнях на глибині 72метра не менш одного року.)
750 180
Білі вина
Вихід грн
Сішель Лесо де Бель ер Совіньйон блан (Франція/Бордо) Сухе
(100% Совіньйон Блан. Світло-золотистий колір. Свіже вино з хорошою кислотністю і тонами яблук і цитруса. Прекрасний аперитив. Чудово поєднується з морепродуктами і рибою.)
750 700
Сішель Сіріус (Франція/Бордо) Сухе
(62% Семійон, 38% Совіньйон блан. 3 місяці витримувалося в бочці. Яскравий золотистий колір. Багатий аромат стиглих яблук, манго та дині, з відтінками білих квітів. Приємний насичений фруктовий смак збалансований свіжістю.)
750 885
Домен Лон-Депакі Шаблі Прем`єр Крю Боньйон (Франція/Бургундія)
(100% шардоне. Класичне вино свого регіону. Легке свіже, без витримки в бочці. Найпопулярніше біле вино Франції.)
750 2 350
Кальве Шабли Ларм Д Ор (Франція/Бургундія)
(100% шардоне. Класичне вино свого регіону. Легке свіже, без витримки в бочці. Найпопулярніше біле вино Франції.)
750 1 450
Шаблі Гранд Крю Бланшо (Франція/Бургундія) Сухе
( 100% шардоне. Класичне Шаблі у самому розквіті сил: свіже та елегантне, з м’ягким і багатослойним післявкуссям. Рекомендується до форелі, камбали, морепродуктів, птиці та до телятини з соусом, до блюд з трюфелями.)
750 3 500
Кав де Туркхайм Гевюрцтрамінер Барон де Туркхайм (Францыя). Сухе
(100% Гевюрцтрамінер. Вино золотистого кольору. Аромат яскравий і типовий: прянощі, стиглий лічі, рожеве варення. Витончений ніжний смак, хороший баланс і тривалий післясмак. Легке ніжне вино з приємним фруктовим присмаком.)
750 2 350
Сан Джовані Кастело Делла Сала Орвіето (Італія/Умбрія) Сухе
(Склад винограду: шардоне 80%, греккето 20%. Вино насиченого золотистого кольору з яскравим ароматом тропічних фруктів, яблук і крему. Багатий збалансований смак, повнотіле вино з тривалим післясмаком.)
750 1 255
Гаві Старі Лози (Італія/П'емонт) Сухе. Біле сухе вино
(Кортезе 100%. Вік лоз 30-35 років. Вино світло - соломяного кольору з золотавим відтінком, інтенсивним фруктово-квітковим ароматом з тонким відтінком білого персика. Смак насичений, свіжий, з цікавим післясмаком.)
750 875
Канті Бьянко (Італія/П'емонт) Сухе
(Кортезе, Требьяно. Біле сухе вино. Світло-соломяний колір, ніжний аромат з вираженими відтінками цитрусових. Смак мякий гармонійний з тонами тропічних плодів.)
750 650
Кастеллані Піно Гріджіо (Італія/П'емонт)
(Вино світло-золотистого кольору з чистим, легким ароматом з нотками цитрусів і білих квітів. Мякий легкий смак з приємною кислинкою.)
750 600
Віла Антінорі Бьянко (Італія / Тоскана) Сухе
(Легке, ніжне з приємною кислинкою в після смаку. Чудово компонує зі ставами з білої риби та морепродуктами)
750 950
Кастелані Тоскана Бьянко (Італія / Тоскана) Сухе
(90% требіано та 10% мальвазія. Вино світло-золотистого кольору з яблучно-квітковим ароматом, легке з приємним після смаком)
750 500
Вальвієхо Біле (Іспанія) Сухе
(100% віура. Вино світло-золотого кольору з тонами лимона і ананаса.)
750 500
Вінья Есмеральда Торрес (Іспанія) Напівсухе
(85% Москатель, 15% Гевюрцтрамінер. Вино блідо-жовтого кольору із зеленуватим відливом. Вино з інтенсивним фруктово-квітковим ароматом, свіжим смаком і післясмаком, що нагадує смак зелених яблук. Відмінно підійде під тарілки з сирами морепродукти, домашню птицю.)
800 800
Сан Валентін (Іспанія) Напівсухе
(Легке збалансоване вино з витонченими ароматами зеленого яблука, цитрусових, відтінками ананаса і білих квітів. Залишає приємний свіжий післясмак. Подавати під страви з білої риби з легкими соусами, птицю і морепродукти.)
750 600
Франсола (Іспанія) Сухе
(Совіньйон Блан 90% і Парейада 10%. Елегантний блідо-жовтий колір з зеленуватим відливом. Поєднується з морепродуктами, червоною ікрою, стравами з осетрини.)
750 2 200
Трівенто Шардоне (Аргентина) Сухе
(Біле сухе віно100% шардоне. Витримка в дубі і сталевому резервуарі. Багате елегантне вино, з ароматом стиглих яблук, дині й ананасу. Досить потужне вино зі смаком стиглих фруктів. Ідеально підходить до спагетті під вершковим соусом і до червоної риби.)
750 580
“Сasa Verde” Шардоне Резерва (Чилі)
(Біле сухе вино з добірного винограду сорту Шардоне, який виростає в долині Біо-Біо. Витримується в бочках з американського дуба не менше 8 місяців. Відрізняється повним солом“яним кольором і чистим мінеральним ароматом з нотками стиглого персика і мигдаля.)
750 480
Совіньйон Блан Фронтера Конча і Торо (Чилі) Сухе
(Елегантне свіже вино з ароматом лайму і мінеральними тонами. Ніжне з приємною кислинкою і освіжаючим смаком. Добре поєднується з морепродуктами, а також під сири.)
750 600
Шардоне Санрайз Конча і Торо (Чилі) Сухе
(Колір золотистий з зеленуватим відтінком. У букеті домінують цитронова нотки з відтінками білих лугових квітів. Смак освіжаючий, збалансований з відмінною кислотністю і тривалим післясмаком. Рекомендуєтся подавати до страв з риби та морепродуктів.)
750 700
Мар Дель Сур (Чилі) Напівсолодке.
(Біле напівсолдке вино, з яскравим ароматом тропічних фруктів та квітів, гармонічно поєднуєтьсь зі ставами з птиці та білої риби.)
750 450
Совіньйон Блан Майкас дель Лімарі (Чилі) Напівсухе
(Витримка 12 міс. в бочках (нові і 1-2 річні). Свіжий аромат з тонами зелених яблук і горіхів. На початку суворий смак поступово розкривається широкою гамою фруктових тонів з приємним щедрим післясмак. Чудово поєднується з мякими сирами, морепродуктами і салатами.)
750 1 470
Шардоне Амелія Конча і Торо (Чилі) Сухе
( Вино світло-золотистого кольору зі свіжим ароматом білих персиків з тонами цитрусових фруктів і квітковими нюансами. Свіжий, фруктовий стиль з ніжним смаком і приємним післясмаком. Рекомендується з лососем, осетриною, стравами з білого мяса з багатим соусом.)
750 2 450
Коламбія Крест Рислінг Ту Вайнс (США) Сухе
(82% Рислінг, 18% Гевюрцтраминер. Вино золотисто-солом`яного кольору. Вино має аромат з нотками персиків, стиглих груш, дині з мінеральними відтінками. Вино має освіжаючий, м`який смак з приємною солодкістю в післясмаку. Приклад типового Рислінгу з тонами груші і цитрусових. Витончена, з легким мінеральним і свіжим присмаком.)
750 950
Мерані. Тифліський Винний погріб
(Регіон: Західна Грузія (Грузія) Високоякісне виноградне напівсухе біле вино, виготовлене з винограду сортів Цицка та Цолікаурі, вирощених в Західній Грузії. Легке золотаве вино з яскравим сортовим ароматом, переважно з тонами гірських квітів.)
100 65
Твіши. Тифліський Винний погріб
(Регіон: Цагерський район Грузії (Грузія) Біле природно-напівсолодке вино, виготовляється з винограду сорту Цолікаурі. Відрізняється яскравим квітковим ароматом, м’яким і довгим медовим після смаком. Ніжне вино, яке гармонійно поєднується з десертами та фруктами.)
100 95
Алазанська долина. Тифліський Винний погріб
(Регіон: Кахетія (Грузія) Натуральне природно-напівсолодке біле вино з приємним квітково-фруктовим ароматом, гармонійним свіжим смаком, що виготовлено з сортів Мцване, Ркацителі, що зростають в Кахетії)
100 55
Цинандалі. Тифліський Винний погріб
(Регіон: Телавський район Кахетії (Грузія) Біле сухе вино світло-солом’яного кольору відрізняється м’яким, тонким смаком та ніжним букетом. Виготовляється з відбірного винограду сортів Мцване та Ркацителі, що зростають в Кахетії. Чудовий аперетив, вино гармонійно поєднується з рибою, м'ясом ягняти, курки, овочами і сиром.)
100 70
Гурджаані. Тифліський Винний погріб
( Регіон: Телавський район Кахетії (Грузія) Високоякісне натуральне виноградне сухе біле вино. Витримане у дубових бочках. Виготовлене з сортів винограду Ркацителі та Мцване, що зростають в чітко контрольованому мікрорайоні. Вино світло-золотавого кольору з гармонійним смаком, пікантною гірчинкою та ніжним букетом з фруктовими тонами.)
100 45
Аліготе. Господарство Князя П.Н. Трубецького (Україна)
(Ферментація й визрівання цього вина відбувається при постійному контролі температур у нейтральних резервуарах. Колір: світло-золотистий із ледь помітним зеленуватим відтінком. Букет: легкий аромат лугових трав і квітів. Смак: легке, питке, збалансоване вино.Рекомендації щодо гастрономічного поєднання: легкі рибні закуски та морепродукти)
100 30
Рислінг. Господарство Князя П.Н. Трубецького (Україна)
(Ферментація й визрівання цього вина відбувається при постійному контролі температур у нейтральних резервуарах. Колір: лимонний. Букет: м’який аромат тропічних фруктів – лічі та персика. Смак: ніжне вино з фруктово-медовим післясмаком. Рекомендується до страв східної кухні та фруктів)
100 40
Червоні вина
Вихід грн
Леc о де Бель Эр Руж (Франція/Бордо) Сухе
(70% Мерло, 15% Каберне Совіньйон, 15% Каберне фран. Витяг протягом півроку у великих бочках. Темно-бордовий колір. Приємний аромат з тонами вишні, чорносливу і кави. Вино мяке, в смаку переважають фруктові тони. Дуже добре поєднується зі стравами з червоного мяса на грилі.)
750 850
Шато Мулін де Мале (Франція/Бордо) Cухе
(Приємне та доступне Бордо. Вино виготовляється у невеликій виноробні з регіону Медок. Відмінно поєднується зі стравами з червоного мяса та стейку.)
750 850
Шато Отерів (Франція/Бордо) Сухе
(Каберне совіньйон, Мерло. Приємне і недороге Бордо. Вино виробляється на невеликий виноробні з регіону Медок.)
750 980
Серенісіма Мерло (Італія/Венето) Сухе
(Вино рубінового кольору з ніжним ягідним ароматом з тонами сливи. Легке молоде вино з приємною свіжістю.)
750 700
Вілла Антінорі Россо (Італія/Тоскана) Сухе
(Супертосканська версія колишнього К’янті. 60% санджіовезе, 20% каберне совіньйон, 15% мерло, 5% сира. Темно-вишневий глибокий колір. Аромат стиглої вишні, ожини та ванілі. Насичене збалансоване вино з тривалим післясмаком. Це колишнє К’янті Класіко Різерва, візитна картка будинку Антінорі, з 2001 року переходить у ранг супертосканських вин і змінює сортовий вміст.)
750 1 550
Антінорі Кьянті Класіко Різерва Бадіа (Італія/Тоскана) Сухе
(Вино красивого рубіново-червоного кольору з гранатовими відблисками. У ароматі нотки малини, полуничного джему та кави. Прекрасно збалансоване, аромат кави і какао повторюється в смаку. Добре поєднується з мясними стравами, а також зі стравами з птиці.)
750 2 270
Кастелані Кьянті Классіко Резерва (Італія/ Тоскана) Сухе
(100% санджіовезе. Витримка в бочках 24 міс. і в пляшках 12 міс. Вино темно-вишневого кольору з ароматом стиглої вишні, сливи і спецій. Насичене яскраве вино з класичним букетом стиглих ягід і легкої перчинки.)
750 900
Антінорі Тіньянелло (Італія/СуперТоскана) Сухе
( Вино насиченого червоно-рубінового кольору, з гранатовими відблисками. Аромат складний, з відтінком тютюну, каррі, чорниці та чорносмородинового джему. На смак бархатисте, з округлими танинами і довгим післясмаком. Прекрасно поєднується з червоним мясом, дичиною і витриманими сирами.)
750 6 070
Ізоле і Олена Сіра (Італія/СуперТоскана) Сухе
(Витримується рік у нових і старих бочках. Вино темно-фіолетового кольору з інтенсивним ароматом чорних ягід, перцю і какао. Дуже стильне, бархатисте вино з відмінним балансом і тривалим післясмаком.)
750 4 135
Вальвієхо (Іспанія) Сухе
(100% темпранільйо. Вино насиченого вишневого кольору з фіолетовими тонами, в ароматі зрілі фрукти, полуниця і квіти/)
750 500
Маркес де Гріньон Сіра (Іспанія) Сухе
(100% сира. 12-15 міс. в дубових бочках. Входить у десятку кращих Сіра світу (WS). Вино темно-бузкового кольору доповнюється букетом ягідного джему, фіалки, чорниці та білого перцю. У смаку-потужність у поєднанні з оксамитовою текстурою.)
750 2 800
Торрес Сан Валентін Гарнача (Іспанія) Напівсухе
(Вино темно-вишневого кольору з ліловим відблиском, характерним для молодих вин. Хвилюючий і насичений букет, в якому на тлі ноток, що нагадують чорничне вареня, відчутні квіткові відтінки фіалок і троянд. Шовковистий фруктовий смак з дуже мякими танинами, що переходять у приємний післясмак. Відмінне поєднання з яловичиною, телятиною, сирами, свининою.)
750 850
Торрес Сангре де Торо (Іспанія) Сухе
(Вишневий колір з гранатовими відтінками з комплексним букетом підвялених фруктів. Елегантне вино з прекрасним балансом. Дуже добре поєднується з червоним мясом, стейком, бараниною.)
750 710
Трівенто Шіраз - Мальбек (Аргентина) Сухе
(Сухе червоне вино. 50% Шираз, 50% Мальбек. Вино має гарну структуру і приємний смак.)
750 600
Трівенто Каберне Совіньйон (Аргентина) Сухе
(Насичене вино, наповнене ароматами зрілої вишні і шовковиці.)
750 800
“Сasa Verde”. Каберне Совіньйон Резерва (Чилі)
(Червоне сухе вино з добірного сорту Каберне Совіньон, який виростає в долині Аконкагуа. 80 % віноматеріала витримували в дубових бочках французького походження не менше 6 місяців, а 20 % - в нейтральних резервуарах, що додає провину свіжий фруктовий характер. Вино відрізняється яскравим рубіновим кольором, складним ароматом червоних і чорних ягід, м'яти і спецій.)
750 450
Мар Дель Сур (Чилі)
(Напівсолодке вино. Збалансоване вино с вишуканим ароматом вишні та сливи.)
750 450
Каберне Совіньйон Фронтера Конча і Торо (Чилі)
(Червоне сухе вино.85% каберне совіньйон, 15% мерло. Витримка в сталевих резервуарах до 4 місяців.Червоний рубіновий колір. У ароматі чорні ягоди, шоколад, червона слива, ванільні нотки. Мякі таніни, вино среднютіле, гармонійне і дуже смачне. З цим вином чудово поєднуються страви з червоного м'яса і піца.14-16 ° С.)
750 650
Мерло Санрайз Конча і Торо (Чилі) Сухе
(Вино глибокого рубіново-червоного кольору, в ароматі тону вишні, сливи і ванілі, елегантний смак і пиємний післясмак. Рекомендується під мясні страви, яловичину, баранину.)
750 900
Мальбек Касільеро дель Діабло Конча і Торо (Чилі) Сухе
(100% Мальбек. Витримка 6-8 місяців у маленьких бочках американського дуба і в нейтральних резервуарах.Комплексний аромат ягід, стиглих слив, шоколаду та кедра.Прекрасно поєднується із смаженим червоним мясом і спагетті болонез.15-18С)
750 800
Маркіз Конча і Торо Сіра (Чилі)
(Червоне сухе вино. Витримка 17 міс.в бочках і 9 міс.в пляшці. Щільне насичене вино з виразними чорноплідними ароматами з домінантою стиглої ожини і довгим пряним присмаком.)
750 1 555
Шато Лос Болдос Мерло Традісьйон (Чилі)
(Сухе червоне вино. 100% Мерло. Насичений аромат червоних ягід з легким тоном чорного шоколаду.)
750 840
Пітер Леманн Севен Сервейс (Австралія) Сухе
(48% Шираз, 30% Гренаш, 2% Мурведр. Ребрендинг вина «GSM». Вино насиченого темно-вишневого кольору з вишуканим ароматом чорних ягід і прянощів. Елегантне шовковисте вино з довгим пряним присмаком.)
750 2 375
Пітер Леманн Фьючерз Шіраз (Австралія) Сухе
( 100% шіраз. Витримане 12 місяців в дубових бочках. Вино глибокого чорно-фіолетового кольору з сильним ароматом чорних ягід, шоколаду і перцю. Повнотіле насичене вино з сильною структурою, потужними танинами і тривалим комплексним післясмаком. Вік лоз - 70 років.)
750 3 555
Піно нуар Кроссингс (Нова Зеландія) Сухе
(Відмінний аромат ягід і спецій, вишуканий смак стиглих ягід і сливи. Відмінне поєднання зі смаженою рибою, дичиною, свининою і бараниною.)
750 2 160
Муказані. Тифліський Винний погріб
(Регіон: Гурджаанський і Телавський райони Кахетії (Грузія) Видатне сухе червоне вино, з витримкою не менше двох років, виготовлене з сорту Сапераві темно-гранатового кольору з повним та гармонійним букетом. У смаку переважають легкі тони сушеної вишні та чорносливу.)
100 120
Сапераві. Тифліський Винний погріб
(Регіон: Кахетія (Грузія) Традиційне сухе червоне вино інтенсивного, темно-гранатового забарвлення, з гармонійним та своєрідним смаком, приємною терпкістю та розвиненим повним букетом. Для виготовлення використовують виноград Сапераві, що вирощують в Кахетії.)
100 95
Кіндзмараулі. Тифліський Винний погріб
(Регіон: Кварельський район Кахетії Грузія) Червоне природно-напівсолодке вино, виготовлено з сорту Сапераві, який зростає в Кварельському районі Кахетії. Вино насиченого червого кольору має характерний ніжний аромат, гармонійний оксамитово-терпкий смак з тонами червоних фруктів.)
100 145
Хванчкара. Тифліський Винний погріб.Регіон: Рача-Лечхумі (Грузія)
(Вишукане червоне природно-напівсолодке вино, виготовлене із сортів Александроулі та Муджуретулі, що зростають в мікрорайоні Хванчкара в Рача-Лечхумі. Дивовижне насичене вино темно-рубінового кольору з тонами малини та фіалки.)
100 225
Алазанська долина. Тифліський Винний погріб. Регіон: Кахетія (Грузія)
(Червоне природно-напівсолодке вино, виготовлено із сортів Сапераві, Оджалеши, Муджуретулі, Александроулі. Вино відрізняється приємним свіжим ароматом, оксамитовим гармонійним смаком та витонченим делікатним післясмаком.)
100 60
Каберне. Господарство Князя П.Н. Трубецького (Україна)
(Ферментація й витримка цього вина відбувається при постійному контролі температури в нейтральних резервуарах. Колір: яскраво-гранатовий. Букет: яскравий аромат смородини та спілої сливи з нотками перцю. Смак: легке, свіже вино зі стиглими танінами. Гастрономічне поєднання: карпачо з телятини та інші м’ясні закуски.)
100 25
Піно-Нуар витриманий
(100% піно нуар - один з найвідоміших і титулованих бургундських сортів у світі. «Піно-Нуар» «Виноробного господарства Князя П.Н.Трубецкаго» витриманий 12 місяців в нових французьких дубових бочках. Колір: густий, насичений з гранатовим відтінком. Букет сортовий з яскравою фруктово-ягідної палітрою. Смак витончений з тонами червоних фруктів і лісових ягід. Добре поєднується зі стравами з птиці, свинини, благородними сирами.)
100 55
Рожеві вина
Вихід грн
Правіс Сорт Магре (Італія) Сухе
(100% Скіава Джентіле. Вино має гарний рожевий колір, насиченний фруктовий аромат і ніжне в смаку. Сорт Магре підкреслить страви з овочів, рибні супи, страви з кролика, мякі сири)
750 777
3 Стоунс Совіньйон блан (Нова Зеландія) Сухе
(96% Совіньйон блан, 4% Сіра. Вино світло-рожевого кольору. До типового букету Совіньйона (ківі, яблуко, лимонна цедра, скошена трава) додалася полуниця, малина і спеції. Легке, ніжне вино з ягідним смаком.  )
750 999
Партнеры