Тераса "Панська Хата"

Бронювання
40Місць 40Банкет 60Фуршет
Опис

Теплом козацької душі зігріє Вас тераса "Панської Хати". Привітні офіціанти, одягнені в традиційні українські костюми, запропонують гарячі страви з печі за стародавніми рецептами, а бармен пригостить гарячим глінтвейном. Кожна деталь інтер'єру нагадає старовинну атмосферу колоритного українського побуту. Тераса має можливість розмістити одночасно 40 гостей. Біля теплої українській печі приємно і зручно проводити ділові обіди або сімейні торжества.

Інші Зали
Наші страви
Наші страви

Кухня нашого ресторану здатна здивувати і порадувати постійних гостей ресторану і тих, хто прийшов до нас вперше. Адже будь-то ділова зустріч або конференція, день народження, романтичне побачення або вечірка з друзями, в будь-якому випадку ви зможете знайти у нас те, що потрібно саме Вам.

докладніше
Тераса "Панська Хата"
Тераса "Панська Хата"
40Місць
40Банкет
60Фуршет

Теплом козацької душі зігріє Вас тераса "Панської Хати". Привітні офіціанти, одягнені в традиційні українські костюми, запропонують гарячі страви з печі за стародавніми рецептами, а бармен пригостить гарячим глінтвейном.

докладніше
Гетьманський
Гетьманський
64Місць
100Банкет
160Фуршет

Зал "Гетьманський" радує розкішшю і вишуканим інтер'єром часів Гетьманства, де об'єднується правильний вибір елітних напоїв з європейською та українською кухнею. У Вас є можливість приємно провести час, насолодитися смачними стравами від шеф-кухаря і звучанням приємної "живої" музики.

докладніше