Літній майданчик "Курінь"

Бронювання
80Місць 130Банкет 220Фуршет
Опис

З радістю запрошуємо Вас відпочити на літньому майданчику "Курінь". Влаштувавшись під затишним навісом в сучасних і комфортних ротангових меблях, можна однаково приємно пообідати з діловими партнерами, провести сімейні або корпоративні свята. Приходьте до нас, насолоджуйтеся природою, прохолодними напоями та побалуйте себе стравами з м'яса, овочів, риби приготованими на нашому мангалі або соковитим шашликом від нашого шеф-повора. Подаруйте свято собі та своїм близьким!

Інші Зали
Гетьманський
Гетьманський
64Місць
100Банкет
160Фуршет

Зал "Гетьманський" радує розкішшю і вишуканим інтер'єром часів Гетьманства, де об'єднується правильний вибір елітних напоїв з європейською та українською кухнею. У Вас є можливість приємно провести час, насолодитися смачними стравами від шеф-кухаря і звучанням приємної "живої" музики.

докладніше
Літораль
Літораль
200Місць
250Банкет
300Фуршет

Простір білих залів та скляні колони складають образ елегантного залу, до якого Ви потрапляєте після сірих буднів великого міста. Унікальний інтер'єр залу "Літораль" створений завдяки використанню декількох сучасних стилів та напрямків дизайну.

докладніше
Літній майданчик "Курінь"
Літній майданчик "Курінь"
80Місць
130Банкет
220Фуршет

З радістю запрошуємо Вас відпочити на літньому майданчику "Курінь". Влаштувавшись під затишним навісом в сучасних і комфортних ротангових меблях, можна однаково приємно пообідати з діловими партнерами, провести сімейні або корпоративні свята.

докладніше