Бар "Дикий ліс"

Бронювання
32Місць 50Банкет 80Фуршет
Опис

Гостинність і оригінальний інтер'єр спорт-бару "Дикий ліс" не залишать Вас байдужими. Таємничі звуки дикого лісу, м'які дивани, кальян, музика та екзотичні сюрпризи шоу-програм налаштують Вас на приємний відпочинок. У спорт-барі «Дикий ліс» Ви зможете спостерігати за спортивними подіями: футбол, бокс, хокей і т.п. Спорт-бар "Дикий ліс" підходить для проведення урочистих подій, фуршетів, банкетів, дитячих свят, корпоративних вечірок.

Інші Зали
Наші страви
Наші страви

Кухня нашого ресторану здатна здивувати і порадувати постійних гостей ресторану і тих, хто прийшов до нас вперше. Адже будь-то ділова зустріч або конференція, день народження, романтичне побачення або вечірка з друзями, в будь-якому випадку ви зможете знайти у нас те, що потрібно саме Вам.

докладніше
Тераса "Панська Хата"
Тераса "Панська Хата"
40Місць
40Банкет
60Фуршет

Теплом козацької душі зігріє Вас тераса "Панської Хати". Привітні офіціанти, одягнені в традиційні українські костюми, запропонують гарячі страви з печі за стародавніми рецептами, а бармен пригостить гарячим глінтвейном.

докладніше
Літній майданчик "Курінь"
Літній майданчик "Курінь"
80Місць
130Банкет
220Фуршет

З радістю запрошуємо Вас відпочити на літньому майданчику "Курінь". Влаштувавшись під затишним навісом в сучасних і комфортних ротангових меблях, можна однаково приємно пообідати з діловими партнерами, провести сімейні або корпоративні свята.

докладніше