Літораль

Бронювання

200Місць 250Банкет 300Фуршет

Опис

Простір білих залів та скляні колони складають образ елегантного залу, до якого Ви потрапляєте після сірих буднів великого міста. Унікальний інтер'єр залу "Літораль" створений завдяки використанню декількох сучасних стилів та напрямків дизайну. Головною родзинкою інтер'єру є панорама міста та види схилів Дніпра, які розташовані на підлозі під склом. У нашому ресторанному залі Ви відчуєте себе спокійніше і впевненіше над схилами могутнього Дніпра. Ресторан може прийняти 250 гостей. Вишукане меню ресторану надасть можливість гурманам відчути неповторне задоволення від страв. А ми подбаємо про Ваш комфорт! Зал "Літораль" - це краще місце для весілля, романтичної вечері, ділових зустрічей і великих свят.

Інші Зали

Гетьманський
Гетьманський
64Місць
100Банкет
160Фуршет

Зал "Гетьманський" радує розкішшю і вишуканим інтер'єром часів Гетьманства, де об'єднується правильний вибір елітних напоїв з європейською та українською кухнею. У Вас є можливість приємно провести час, насолодитися смачними стравами від шеф-кухаря і звучанням приємної "живої" музики.

докладніше
Бар "Дикий ліс"
Бар "Дикий ліс"
32Місць
50Банкет
80Фуршет

Гостинність і оригінальний інтер'єр спорт-бару "Дикий ліс" не залишать Вас байдужими. Таємничі звуки дикого лісу, м'які дивани, кальян, музика та екзотичні сюрпризи шоу-програм налаштують Вас на приємний відпочинок.

докладніше
Літораль
Літораль
200Місць
250Банкет
300Фуршет

Простір білих залів та скляні колони складають образ елегантного залу, до якого Ви потрапляєте після сірих буднів великого міста. Унікальний інтер'єр залу "Літораль" створений завдяки використанню декількох сучасних стилів та напрямків дизайну.

докладніше