Наші страви

Бронювання
Опис

Кухня нашого ресторану здатна здивувати і порадувати постійних гостей ресторану і тих, хто прийшов до нас вперше. Адже будь-то ділова зустріч або конференція, день народження, романтичне побачення або вечірка з друзями, в будь-якому випадку ви зможете знайти у нас те, що потрібно саме Вам. У меню нашого ресторану пропонуються різноманітні страви на будь-який смак - української та європейської кухні. А страви приготовані на мангалі або в печі Хоспер безсумнівно оцінить кожен гурман. Для наймолодших гостей нашого готельно-ресторанного комплексу ми спеціально розробили дитяче меню. У приготуванні страв наші кухарі використовують тільки якісні продукти і тому кожна страва не тільки надзвичайно смачна, але здатна здивувати навіть вимогливого гурмана. Крім широкого вибору вишуканих страв ми раді запропонувати вам бізнес-ланчі, кава-паузи, вегетаріанські страви або пісне меню. Прекрасним доповненням до вибраних Вами страв послужать широкий асортимент алкогольних напоїв, а також фірмові коктейлі.

Інші Зали
Наші страви
Наші страви

Кухня нашого ресторану здатна здивувати і порадувати постійних гостей ресторану і тих, хто прийшов до нас вперше. Адже будь-то ділова зустріч або конференція, день народження, романтичне побачення або вечірка з друзями, в будь-якому випадку ви зможете знайти у нас те, що потрібно саме Вам.

докладніше
Літораль
Літораль
200Місць
250Банкет
300Фуршет

Простір білих залів та скляні колони складають образ елегантного залу, до якого Ви потрапляєте після сірих буднів великого міста. Унікальний інтер'єр залу "Літораль" створений завдяки використанню декількох сучасних стилів та напрямків дизайну.

докладніше
Бар "Дикий ліс"
Бар "Дикий ліс"
32Місць
50Банкет
80Фуршет

Гостинність і оригінальний інтер'єр спорт-бару "Дикий ліс" не залишать Вас байдужими. Таємничі звуки дикого лісу, м'які дивани, кальян, музика та екзотичні сюрпризи шоу-програм налаштують Вас на приємний відпочинок.

докладніше
Партнеры