Новини та пропозиції

Де відсвяткувати Новий рік 2017

Проживання в готелі і гостьових будиночках в Новорічну ніч! Запрошуємо зустріти Новий 2017 рік у романтичній обстановці в готельному номері готелю або веселе святкування в колі друзів в гостьовому будиночку! Біля будиночка за запитом буде підготовлений мангал. Ви можете замовити святкову вечерю у нас!

докладніше

Новорічна казка на природі в красі і комфорті

Одне з найважливіших заходів у календарі свят будь-якої компанії - Новий рік! А корпоративний Новий Рік - це найкращий засіб для підвищення мотивації до продуктивної роботи та налагодженню відмінних партнерських відносин!

докладніше

"Вболіваємо разом!" с Семьей "Козырная Карта" и ТМ "Medoff"!

Відчуйте футбольний драйв разом з Сім'єю "Козирна Карта" і ТМ "Medoff"! Весь "футбольний" місяць - з 10.06 по 10.07.2016 - в ресторанах "Козирної Карти" для вас буде створена справжня атмосфера спортивного азарту! Частування, призи, сувеніри та ігри, докладніше: bit.ly/Vbolivaemo-Razom докладніше.

докладніше

Для молодят

Спеціальні пропозиція для молодят: при замовленні весільного банкету в нашому ресторані надаємо номер в подарунок для молодят! безкоштовний пізній виїзд з готелю (до 14:00) * проживання гостей в готелі зі знижкою 5% * При наявності вільних номерів За додатковою інформацією звертайтеся: +380 44 585-11-75, +380 44 585-11-65  

докладніше
Партнеры